Huawei AppGallery’nin 2024 Ramazan Kampanyası Başlıyor

AppGallery, Türkiye’deki kullanıcılarına heyecan verici ödüller sunan ve her yıl düzenlenen üçüncü Ramazan oyun kampanyasını başlatıyor.

Merakla beklenen etkinlik 7 Nisan 23:59’a kadar devam edecek ve katılımcıların uygulama içi görevleri tamamlayarak oyun içi kaynaklar ve çekiliş ödülleri kazanabilecekleri dört etkinliği kapsıyor.

Bu yılki kampanya, toplamda 10.000.000 TL değerinde ödül içeren, Ramazan Bayramı’nı coşkulu bir zaman dilimi haline getirecek tanıtımlarla kutlanıyor.

Etkinliğe katılmak için kampanyanın uygulama sayfasını ziyaret edin, bir oyuna giriş yapın, Huawei Puanları kazanmak için oyun içi satın alımlar yapın ve ardından bunları ödülleri kazanmak için kullanın. Huawei Puanları, AppGallery ve Huawei GameCenter’da kullanılabilen ve yerel para birimine eşit olan sanal para birimidir.

Puan İade etkinliği, son üç Ramazan kampanyasındaki büyük başarısının ardından yoğun talep üzerine geri dönüyor. Bu kez kullanıcılar %10’a varan puan iadelerinin keyfini çıkarabilir. 400 TL’yi aşan tek bir ödeme yaptığınızda bu ödemenin %10 puan iadesini kazanabilirsiniz. 400 TL’nin altındaki tek bir ödeme ise size yine %5 puan iadesini veriyor. Bu puanlar, yalnızca oyunlarda uygulama içi satın alımlar sırasında kullanılabilir.

Etkinlikte yer alan binlerce oyun arasında, Epic Seven, Mobile Legends Bang Bang, Game of Sultans, Doomsday: Last Survivors ve Honor of Kings gibi dünya çapında popüler olan oyunlar bulunuyor.

Bununla beraber AppGallery’den yapılan 450 TL üzeri satın alımlarda oyunculara Huawei Puanları kazanmalarını sağlayan, kazanma garantili Şanslı Çark etkinliği yer alıyor.

Kullanıcılar ayrıca %15’e kadar indirim kuponları kazanmak için Kaynak Değişim etkinliğine de katılabilir. Kampanyada yer alan oyunlardan oyun içi satın alımlar yapın, fenerleri toplayın ve bunları kuponlarla takas edin. 50 TL tutarındaki alışveriş 1 Ramazan Işığı hakkı kazandırır, bu da oyun içi kaynakları kazanarak oyun deneyiminizi iyileştirmenize olanak sağlar.

Bu özel Ramazan kutlamasına katılma şansını kaçırmayın. Tüm HUAWEI puanları ve kuponları yalnızca oyun içi uygulamalar için geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x